Call Now

انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد

انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد
02 فوریه 2022

انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد

یکی از انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی فن کویل می باشد که امروزه در بسیاری از ساختمان ها از آن استفاده می شود . فن کویل گرین از معروفترین نوع دستگاه های تهویه مطبوع است که دارای انواع مختلفی می باشد به همین منظور ما در این مقاله به بررسی انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد می پردازیم.

نحوه عملکرد فن کویل گرین

در مورد موضوع انواع فن کویل از نظر تولید و عملکرد می توان گفت که عملکرد این دستگاه بدین صورت است که آب درون آن در حال چرخش است و فن دستگاه دما را از دریچه های خروجی به محیط اطراف پخش می کند و برای تامین هوای گرم و سرد باید از سیستم مرکزی آب را تامین کند که این فن کویل ها به وسیله یک سری لوله های رفت و برگشت که به موتورخانه برای تامین آب گرم و آب سرد متصل هستند و از این طریق آب مورد نیاز فن کویل تامین می شود و برای انتقال دمای هوا از طریق دریچه های خروجی که روی دستگاه است دمای محیط تغییر می کند.

فن کویل سقفی توکار گرین

یکی از انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد فن کویل سقفی توکار می باشد که ظرفیت هوادهی آن ۲۰۰ الی ۱۴۰۰ CFM  است . جنس این مدل از ورق گالوانیزه است که بسیار مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی است . از ویژگی های مهم این فن کویل از پلنیوم برگشت هوا استفاده می کند که در ایجاد هوای تازه نقش بسیار مهمی دارد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصولات فن کویل تهویه و همچنین فن کویل گرین با ما همراه باشید.

فیلترهای آن پلیمری است که دارای قدرت جذب و دوام بسیار می باشد و قابل شستشو است ‌. بسیار سبک و راحت نصب می شود و با فشار کاری ۱۶ بار توانایی عملکرد بالایی دارد و همچنین دارای شیر هواگیر دستی برای تخلیه هوای کویل می باشد و کویل ها در سه ردیف قرار دارند که موجب افزایش راندمان حرارتی می شود همچنین برای خرید انواع فن کویل شما می توانید با کارشناسان شرکت هوایش ارتباط برقرار کنید .

فن کویل زمینی گرین

یکی دیگر از انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد فن کویل زمینی است که امکان نصب بر روی زمین و سقف را هم دارد و دارای ظرفیت دهی ۴۰۰ الی ۱۰۰۰ CFM  است . این فن کویل دریچه های خروجی هوا را به صورت اتوماتیک و با کنترل ریموت تنظیم می کند و همچنین از ویژگی های دیگر این دستگاه سینی تقطیر است که با قرار گرفتن به صورت عمودی یا افقی آب حاصل از تقطیر در آن جمع می شود و فن دمنده آن از نوع سانتیریفوژ است و سر و صدا ندارد و دارای ظاهری شیک و مناسب برای همه محیط ها می باشد.

فن کویل کاستی چهار طرفه گرین

یکی دیگر از انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد فن کویل کاستی چهار طرفه است که به چهار جهت می باشد و با قرار گرفتن در سقف کاذب تمام فضای ساختمان را مطبوع می کند . ظرفیت هوادهی آن ۴۰۰ تا ۸۰۰ CFM  است و از ویژگی های مهم این دستگاه الکتروموتور به کار رفته در آن قابلیت تنظیم سه سرعت را دارد و دارای برد هوشمند الکترونیکی است . این مدل دارای پمپ درین با دهانه پمپاژ ۸۰۰ میلی متر برای تخلیه آب کندانس شده را دارد و دارای ریموت کنترل می باشد.

فن کویل کاستی یکطرفه گرین

این مدل فن کویل درون سقف قرار می گیرد و از یک طرف هوا را انتقال می دهد و ظرفیت آن ۲۰۰ تا ۵۰۰ CFM می باشد . دارای فن سانتریفوژ با صدای کم است و دارای ترموستات است و با توجه به دمای محیط تغییر می کند و همچنین از چند لایه فیلتر در آن استفاده شده است.

فن کویل دیواری گرین

یکی دیگر از انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد فن کویل دیواری است که مانند کولر گازی می باشد و به دیوار نصب می شود و ظرفیت هوادهی آن ۲۰۰ تا ۸۰۰ CFM است و دارای ترموستات برای تنظیم شدن دمای لازم می باشد . فن این دستگاه از نوع سانتریفوژ لوله ای است و در حین کار صدای بسیار کمی دارد و روی بدنه دستگاه نمایشگر LED  نصب شده است و دارای برد الکترونیکی می باشد.

خرید انواع فن کویل گرین

فن کویل گرین یکی از بهترین دستگاه های تهویه مطبوع است که دارای مدل های مختلفی می باشد به همین منظور شما می توانید به سایت شرکت هوایش مراجعه و نحوه خرید این فن کویل ها را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

انواع فن کویل گرین از نظر تولید و عملکرد را بررسی کردیم و هر کدام دارای ویژگی های خاصی می باشند به همین منظور شما می توانید با شرکت هوایش ارتباط و از نحوه سفارش این فن کویل ها اطلاع حاصل کنید.