Call Now

انواع پمپ استخری ایمکس

انواع پمپ استخری ایمکس
24 ژانویه 2022

انواع پمپ استخری ایمکس

شرکت ایمکس در زمینه تولیدات مختلف مانند تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی فعالیت می کند که این شرکت استرالیایی دارای بهترین برند و کیفیت برای پمپ استخری می باشد که این پمپ ها دارای سری و انواع مختلف هستند که هر کدام مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند  به همین منظور ما در این مقاله به بررسی انواع پمپ استخری ایمکس می پردازیم.

پمپ استخری ایمکس سری SC

یکی از انواع پمپ استخری ایمکس سری SC  است که دارای قدرت موتور ۲ تا ۴/۳ اسب بخار است و برای استخرهای کوچک بسیار مناسب می باشد و بسیار مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی است . دارای اتصالات مهره و ماسوره با کالیت است و جنس بدنه این پمپ ها از فایبرگلاس است و بسیار کم صدا و تک فاز هستند و بیشتر برای کاربری شخصی و منازل و ویلاها استفاده می شود.

پمپ استخری ایمکس سری SPH

یکی دیگر از انواع پمپ استخری ایمکس سری SPH  است که بسیار با کیفیت است و دارای مقاومت و قدرت بالایی است و مکانیکال سیل استیل آن ۳۱۶ می باشد . این مدل پمپ برای استخرهای عمومی و خصوصی و جکوزی بسیار کاربرد دارد و توان آبدهی آن ۳ تا ۲۸ مترمکعب بر ساعت است . همچنین دارای استرینر شفاف است و جنس بدنه آن از جنس ABS  است و تک فاز است و میزان هد این پمپ ها بین ۸ تا ۲۸ متر می باشد و قدرت موتور آن ۱ تا ۳ اسب بخار است و برای خرید این پمپ های استخری شما می توانید با شرکت هوایش ارتباط برقرار کنید کارشناسان شرکت هوایش آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند و شما را برای انتخاب این پمپ ها راهنمایی می کنند.

پمپ استخری ایمکس سری SB

این پمپ ها هم یکی دیگر از انواع پمپ استخری ایمکس است که جنس بدنه آنها از فایبرگلاس است و بسیار مقاوم است و قدرت موتور آن از ۱ تا ۳ اسب بخار است و برای استخرهای خصوصی و عمومی و حوضچه های آب کاربرد دارد. دبی آن از ۷ تا ۳۰ مترمکعب بر ساعت است و کیفیت و بازدهی آن بسیار بالا است و دارای گارانتی می باشد.

پمپ ایمکس سریEPH

این نوع پمپ EPH  دارای بدنه از جنس فایبرگلاس است و قدرت کارایی آن ۲ تا ۴ اسب بخار است و دارای الکتروموتور IE2  می باشد . این پمپ ها تک فاز هستند و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می باشند و راندمان و آبدهی بسیار بالایی دارند . این مدل پمپ استخری برای جکوزی ها و استخرهای عمومی و خصوصی قابل استفاده می باشد و جنس مکانیکال سیل و شفت آن از جنس استیل است و دارای توان بسیار بالایی می باشد و این پمپ ها در مصرف انرژی بسیار مناسب می باشند و دبی آنها حدود ۱۰ تا ۴۲ مترمکعب بر ساعت است .

پمپ ایمکس سری SE

این پمپ هم یکی دیگر از انواع پمپ استخری ایمکس است که جنس بدنه آن از چدن است و پروانه های آن از جنس استیل است و برای استخرهای بزرگ کاربرد دارد و توان قدرتی آن از ۵/۵ تا ۱۵ اسب بخار است . این پمپ ها دارای استرینر بزرگ هستند که آشغال به داخل پمپ وارد نمی شود و میزان هد آنها ۸ تا ۱۸ متر است و دبی آنها از ۴۲ تا ۱۳۷ مترمکعب بر ساعت می باشد.

خرید پمپ استخری ایمکس

برای خرید انواع پمپ استخری ایمکس باید میزان حجم استخر ، قدرت پمپ ، فاصله پمپ تا موتورخانه و نوع فیلترشنی آن را در نظر بگیرید و با توجه به این موارد پمپ خود را انتخاب کنید چون قیمت این پمپ ها با هم متفاوت می باشد و هر کدام مناسب برای استخرهای کوچک و بزرگ و همچنین  میزان کاربری خود را باید در نظر بگیریدبه همین منظور شما می توانید به سایت شرکت هوایش مراجعه و نحوه خرید این پمپ استخری ایماکس را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

انواع پمپ استخری ایمکس را بیان کردیم و استفاده از این پمپ ها بدلیل مصرف کم انرژی و توان آبدهی بسیار بالا و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند و مناسب می باشند به همین منظور شما می توانید با شرکت هوایش ارتباط چون این شرکت نماینده رسمی فروش پمپ استخری ایمکس می باشد و شما می توانید از نحوه سفارش این پمپ ها اطلاع حاصل کنید.