فیلتر شنی آکوامارین مدل SF 48-110

فیلترهای شنی جنس استنلس استیل آکوامارین

عبور آب از فیلتر تصفیه استخر و جکوزی اولین مرحله در بهبود و اصلاح کیفیت آب مورد استفاده در استخر و جکوزی است. در این فرآیند ذرات معلق و ناخالصی های موجود در آب از آن جدا می شوند. فیلترهای شنی رایج ترین نوع فیلترهای تصفیه آب استخر و جکوزی می باشند.. این فیلترها مقاوم در برابر هرگونه زنگ زدگی، ترک خوردگی و شکستگی بوده و قابلیت تحمل هر میزان دما برای آب استخر و جکوزی را با نهایت کیفیت و دوام بی نظیر دارا می باشند. داخل این فیلترها به میزان حدود دو سوم گنجایش آنها از سیلیس پر شده و فیلتراسیون ذرات معلق در آب استخر و جکوزی را با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهند. سیلیس مرغوب، دانه سفید رنگ و براقی است که با خرد کردن سنگ سیلیس تهیه می شود. پس از غربالگری دانه های خرد شده، سیلیس در دانه بندی های مختلف در بسته بندی به بازار عرضه می شود. در فیلترهای شنی آکوامارین، باید دقت شود که درشت ترین دانه بندی سیلیس در بخش کف فیلتر و به تدریج و به همین منوال ریزترین دانه بندی در بخش فوقانی فیلتر ریخته شود. بدین طریق از خروج دانه های ریز سیلیس از فیلتر و راهیابی به استخر تا حد امکان جلوگیری می گردد.

 

مدل های فیلتر آکوامارین

فیلترهای شنی آکوامارین در 4 مدل تولید می گردند که هر مدل همراه با پمپ تصفیه مربوطه، مناسب برای گنجایشی از استخرهای روباز یا روبسته می باشند که ابعاد و نیازمندی های مربوطه به شرح جدول ذیل اعلام می گردد.

مدل فیلتر آکوامارین

قطر تقریبی

ارتفاع تقریبی

پمپ تصفیه

حجم استخر روبسته

حجم استخر روباز

SF 48-85

48 سانتیمتر

85 سانتیمتر

0.75 اسب بخار

مناسب جکوزی

مناسب جکوزی

SF 48-110

48 سانتیمتر

110 سانتیمتر

1 اسب بخار

حداکثر 50 متر مکعب

حداکثر 30 متر مکعب

SF 65-130

65 سانتیمتر

130 سانتیمتر

1.5 اسب بخار

50 تا 80 متر مکعب

30 تا 50 متر مکعب

SF 80-135

80 سانتیمتر

135 سانتیمتر

2 اسب بخار

80 تا 120 متر مکعب

50 تا 80 متر مکعب

 

فیلترهای شنی استنلس استیل آکوامارین عمدتاً بدون سیستم لوله کشی و شیرآلات مورد نیاز ارائه می گردند که از اینرو باید توسط مجری تأسیسات استخر در تصفیه خانه استخر اجرا گردد. ضمناً فیلترهای شنی آکوامارین قابلیت نصب شیر اتوماتیک فوقانی را نیز دارا می باشند.

مــزایا
مــعایب