Call Now

مشخصات پکیج بوتان

مشخصات پکیج بوتان
05 آوریل 2022

مشخصات پکیج بوتان

یکی از بهترین و پر مصرف ترین سیستم های گرمایشی که دارای ظاهری زیبا و عملکرد بسیار بالا است و از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد به همین منظور ما در این مقاله به بررسی مشخصات پکیج بوتان می پردازیم.

پکیج بوتان چیست ؟

در مورد مشخصات پکیج بوتان باید گفت که این دستگاه سازگاری با تمام سیستم های حرارتی را دارد و تامین آب گرم مصرفی را بسیار سریع انجام می دهد و براساس نحوه کارایی دارای دو مبدل و تک مبدل است و به صورت زمینی و دیواری نصب می شود و از پیشرفته ترین و با کیفیت ترین دستگاه های امروزی می باشد و برای مشاوره و انتخاب این دستگاه شما می توانید با کارشناسان شرکت هوایش ارتباط و راهنمایی و مشاوره بگیرید.

مزیت های پکیج بوتان

از مشخصات این پکیج و مزیت های آن امکان اتصال به سیستم گرمایشی را دارد و دمای محیط را کنترل می کند و مجهز به سیستم هواگیری خودکار است . این دستگاه دارای سیستم ضد یخ زدگی است و همچنین دارای پمپ سیرکولاتور سه سرعته می باشد و به صورت پکیج های فن دار و دو مبدل حرارتی است و مدل های مختلفی دارد و بسیار کم صدا می باشد. برای نصب این دستگاه باید از کلاهک مدل H  در قسمت خروجی استفاده کرد .

انواع مدل پکیج بوتان

از مشخصات پکیج بوتان داشتن انواع مدل های مختلف می باشد که شرکت بوتان ۴ مدل پکیج را به بازار عرضه کرده است که شامل این موارد است :

پکیج بوتان مدل پرلاپرو perla pro ، مدل پاویا  pavia، مدل پارما parma  و مدل بیتا Bita   که هر کدام در مقایسه با هم دارای ویژگی های خاص می باشند و کاربردهای مختلفی دارند.

انواع پکیج بوتان

مشخصات پکیج بوتان در انواع مختلف و مدل های متفاوت شامل این موارد می باشد:

پکیج مدل پرلاپروperla pro

این نوع مدل پکیج از بهترین نوع پکیج ها می باشد که اکثر قطعات آن اروپایی است . دارای دستگاه عیب یاب الکترونیکی است و صفحه نمایشگر دیجیتال دارد و حداکثر گرمایش ۲۰۰ مترمربع را دارد و دارای راندمان حرارتی بسیار بالا و کم مصرف می باشد.

دستگاه پکیج بوتان پاویا  pavia

از مشخصات پکیج بوتان پاویا این است که برای متراژهای حدود ۲۰۰ متر مربع کاربرد دارد و سیستم پمپ سیرکولاتور سه سرعته دارد ، شیر سه طرفه خودکار ، سیستم عیب یاب الکترونیکی ، سیستم ضد یخ زدگی ، سیستم خودکار جریان گاز ، مشعل اتمسفریک و غیره را دارد.

پکیج بوتان مدل پارما parma

این نوع پکیج به دلیل قیمت مناسب و بهترین کیفیت و عملکرد بسیار پر فروش است و قابلیت گرمایش حدود ۱۵۰ مترمربع را دارد ، دارای صفحه نمایشگر ، دارای ظرفیت های متفاوت ، مناسب با شرایط آب و هوایی معتدل و دارای طول عمر بالا و غیره می باشد.

پکیج بوتان مدل بیتا Bita

این مدل پکیج دارای سه ظرفیت متفاوت و فن دار و بدون فن است ، مجهز به دو مبدل حرارتی ، مشعل اتمسفریک ، سیستم ضد گریپاژ ، شیر سه طرفه اتوماتیک و غیره می باشد.

راهنمای انتخاب و خرید پکیج بوتان

برای خرید پکیج بوتان باید تمام فاکتورها و مشخصات آنرا را در نظر بگیرید مانند متراژ فضا ، ظرفیت حرارتی ، نوع مبدل حرارتی ، نوع دودکش  و کلاهک برای خروجی دستگاه نصب کنید . همچنین لوله های آب ورودی و خروجی را عایق بندی کنید تا از یخ زدگی جلوگیری شود و از شیلنگ گاز استنسیل استیل برای نصب استفاده کنید و هرگز پکیج را در حمام یا فضاهای بدون تهویه قرار ندهید . در هنگام خرید  و نصب این دستگاه  باید به این موارد دقت کرد به همین منظور برای خرید انواع این پکیج، شما می توانید به سایت شرکت هوایش مراجعه و نحوه خرید این پکیج ها را مشاهده نمایید.

قیمت پکیج بوتان

برای قیمت این محصولات فاکتورهای متفاوتی وجود دارد مانند نوع برند ، طراحی و ساخت آن و مدل های متنوع و ظرفیت های گوناگون که هر کدام قیمت متفاوت دارد که بستگی به شرایط کاربری شما دارد و به همین منظور شما می توانید برای اطلاع از قیمت این پکیج ها با شرکت هوایش ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی

مشخصات پکیج بوتان و ویژگی های آن بسیار زیاد است و بر اساس متراژ واحد و طبقات ساختمان و شرایط آب و هوایی آن را باید انتخاب کرد و برای محاسبه دقیق ظرفیت این پکیج می توانید با شرکت هوایش ارتباط و از نحوه سفارش این دستگاه ها اطلاع حاصل کنید‌.