Logo Havayesh-0۱ (1)

ارتباط با ما :۰۲۱۷۳۰۹۲

نگاهی به رادیاتور پانلی ایساتیس

بدون تردید، رادیاتور پانلی ایساتیس ، در ردیف بهترین و باکیفیت ترین رادیاتورها در بازار تجهیزات تاسیساتی کشور محسوب می شود. کیفیت ساخت بالا، تولید متناسب با آخرین استانداردهاو تکنولوژی روز و برخورداری از ظرفیت حرارتی مطلوب، از بارزترین شاخصه های رادیاتور پانلی ایساتیس به حساب می آید. همچنین به منظور برآورده ساختن نیازها و توقعات مصرف کننده، این محصول در سایزها و ابعاد مختلف طراحی و تولید می گردد. لازم به ذکر است که برای تامین گرمایش مورد نیاز ساختمان به ویژه با شروع فصل سرما، استفاده از تجهیزات و تاسیسات گرمایشی بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند. در این میان، رادیاتور شوفاژ به عنوان یک مبدل حرارتی از تجهیزات گرمایشی متداول و معمول در ساختمان ها به شمار می رود. در این دستگاه هافرآیند ایجاد گرمایش فضای مورد استفاده با تولید آب گرم توسط موتورخانه یا پکیج و جریان پیدا کردن آن در رادیاتورها به بهترین نحو صورت می گیرد.

در حال حاضر و به منظور تامین گرمایش فضاهای مسکونی، تجاری و اداری تجهیزات مختلفی در دسترس مصرف کننده قرار دارد. یکی از تجهیزات باکیفیت و مقرون به صرفه در این زمینه به رادیاتور پانلی ایساتیس اختصاص پیدا می کند. راندمان بالا، ویژگی های منحصر به فرد، تنوع بالا در رنگ، ابعاد و ظرفیت، این محصول را در سبد خرید بسیاری از خریداران جای داده است. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که گروه صنعتی ایساتیس فعالیت خود را در حوزه محصولات برودتی و حرارتی از سال 1385 در کشور آغاز نمود. برند ایساتیس به پشتوانه استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های متخصصان جوان ایرانی موفق گردید محصولات باکیفیتی نظیر رادیاتور و پکیج دیواری را به بازار تاسیسات کشور تزریق نماید.

رادیاتور پانلی ایساتیس

مهمترین شاخصه های رادیاتور پانلی ایساتیس

رادیاتور پانلی ایساتیس با استفاده از استانداردها و فناوری های روز دنیا تولید و رهسپار بازار کشور می شود. ضریب حرارتی از امتیازات برجسته رادیاتورهای پنلی به شمار می رود. رادیاتور پانلی ایساتیس با برخورداری از ضریب حرارتی بالا، در زمره برترین ها در میان تولیدکننده های داخلی تلقی می گردد. رادیاتورهای پانلی به صورت تابشی انرژی گرمایی را در فضا پراکنده می سازند. به همین جهت، تماس با این محصولات ضمن بی خطر بودن، موجب سوزش و آسیب دست نمی شود. غالبا رادیاتور پنلی از متریالی مانند فولاد مقاوم و آلومینیوم سبک ساخته و پرداخته می شود. سطح تماس بالا با فضای پیرامون و اشغال فضای کم، از نقاط عطف این رادیاتورها قلمداد می گردد.

یکی از امتیازات ویژه رادیاتور پانلی ایساتیس به کم جا بودن آن مربوط می شود. رادیاتور ایساتیس ضمن اشغال فضای کم در خانه، به علت کم وزن و نازک بودن به سهولت نصب می گردد. ضریب ایمنی و امنیت رادیاتورهای پانلی در مقایسه با رادیاتورها قدیمی بسیار بالا می باشد. به همین جهت، پنل این محصول بیش از اندازه گرم و داغ نمی شود. این ویژگی سبب شده از رادیاتورهای پانلی به عنوان حوله خشک کن نیز استفاده به عمل آید. از دیگر ویژگی های مهم رادیاتور پانلی ایساتیس میتوان به طراحی مدرن و چشم نواز آن اشاره نمود. برخورداری از تنوع طرح و شکل، قابلیت همخوانی رادیاتور با سبک معماری و دکوراسیون محیط خانه را محقق می سازد. در ساختار رادیاتورهای پنلی یک ترموستات تعبیه شده که قابلیت تنظیم دما را به منظور نگهداری دمای مطلوب در ساختمان یا اتاق فراهم می آورد. در یک نگاه کلی، مشخصات بارز رادیاتور پانلی ایساتیس عبارت است از:

  • سازگار بودن با انواع سیستم های گرمایشی و پکیج
  • ضریب ایمنی بالا
  • سهولت در نصب و راه اندازی
  • کم جا بودن
  • طول عمر مفید
  • قیمت مقرون به صرفه
  • پخش گرمای یکنواخت در محیط
  • راندمان حرارتی مطلوب

راهنمای خرید رادیاتور پانلی ایساتیس

در حال حاضر رادیاتور پنلی به یکی از انتخاب های کاربردی بسیاری از افراد برای تامین گرمایش محیط خانه تبدیل شده است. بر همین اساس، این مدل رادیاتور در ردیف رادیاتورهای پرطرفدار و محبوب تلقی می گردد. به طور معمول رنگ پنل این نمونه تجهیزات گرمایشی سفید بوده اما تولید آن در رنگ های دیگر نیز امکان پذیر می باشد. همچنین رادیاتورهای پانلی در مقایسه با نسل های قبلی از کارایی و کیفیت بهتری بهره می برند. از سوی دیگر، خرید رادیاتور با توجه به برندهای متنوع موجود در کشور میتواند برای خریداران به یک چالش و دغدغه تبدیل شود.

در خرید رادیاتور پانلی ایساتیس مؤلفه های متعددی مانند گارا