نشان های محصولات فروشگاه هوایش

به جهت افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز و افزایش کیفیت محصولات ؛ برای آنها نشان هایی قراردادیم تا با خیالی راحت تر و اطمینانی بیشتر بتوانید نسبت به بررسی و خرید آنها اقدام کنید.

 

خدمات پس از فروش : یکی از مهمترین خصوصیات هر محصول خدمات پس از فروش است که شامل تأمین قطعات و لوازم یدکی آن میباشد . این محصول دارای خدمات پس از فروش است .

نصب رایگان : این محصول توسط  متخصصین و افراد مجرب که در کارخانه تولید کننده آموزش دیده اند به صورت رایگان نصب میشود و پس از نصب شرایط گارانتی را احراز میکنند.

گارانتی : هر محصول با توّجه به کیفیت  قطعات و شرایط کارخانه از یک مدت زمان گارانتی برخوردار است . گارانتی با نصب دستگاه یا با فروش آن شروع میشود و ممکن است شامل بعضی از قطعات یا کل قطعات شود که جزئیات آن در ضمانت نامه  ذکر شده است.

تأئیدیه اوّل سرویس : این محصول توسط  کارشناسانو متخصصین گروه خدماتی اوّل سرویس کالبد شکافی و بررسی کیفیت شده و مورد تأئید ایشان می‌باشد . تقریباً تمامی محصولات سایت هوایش به تأئید گروه اوّل سرویس رسیده است .

اورجینال : محصولاتی که در توضیحات آن نام کشور تولید کننده  ذکر شده است با نمایش این آیکون اطمینان داشته باشید که قطعاً تولید آن کشور یا تحت لیسانس شرکت اصلی تولید شده است و از استانداردهای لازم برخوردار است .

ارسال رایگان : گروهی از محصولات هستند که به واسطه شرایط فیزیکی محصول ، دشواری های حمل و نقل توسط افراد غیر متخصص ، قیمت و تعداد محصول و موجودی آن در انبار به صورت رایگان برای مشتری ارسال میشود .

هدیه : هدیه زیبا ترین اتفاق در فرآیند خرید برای مشتریان است هوایش برای مشتریان خود این اتفاق را رقم میزنند. این هدیه برای سرویسکاران و همکاران  فروش ما از شرایط ویژه ای برخوردار است .

ساخت ایران : در نهایت شوق و بالندگی محصولاتی که در کشور عزیز ایران تولید میشود دارای آیکون ساخت ایران است . لازم است بدانید که اولویت فروشگاه اینترنتی  هوایش فروش محصولات ایرانی میباشد .

خدمات نصب : تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی هوایش دارای خدمات نصب است به گونه ای که گروه اوّل سرویس اوّلین شرکت تجاری فروشگاه اینترنتی هوایش در نصب و خدمات کلیه محصولات دارای تجربه و تخصص و سابقه میباشد .

تحویل فوری : محصولاتی که در انبار موجود یا نیاز به سفارش ساخت و تغییرات در ساختار و ماهیت آن نباشد را میتوانیم  فوری به دست شما برسانیم .

سازگار با محیط زیست : این محصولات از آنجا که در فرآیند طراحی و تولید کلیه استانداردهای آلایندگی های مختلف را بررسی و رعایت میکنند ، دوستدار محیط زیست بوده و فاقد یا دارای حداقل مضرات به محیط زیست می‌باشد .

برچسب انرژی : یکی از ملاک های مشتریان هنگام  خرید  دارا بودن برچسب انرژی روی محصول است که نشان گر این است که محصول از چه گرید مصرف انرژی و بهره وری برخوردار است .