Logo Havayesh-0۱ (1)

ارتباط با ما :۰۲۱۷۳۰۹۲

فروشگاه اینترنتی هوایش از سال 1351 با نام سنترهیت (کانون گرما) در تهران فعالیت خود را آغاز نمود و در این سالها با توسعه فضای فروشگاهی وانبار خود به برندی فعال و خوشنام در زمینه تأسیسات سرمایش و گرمایش و ساختمان تبدیل شده است.

انتظارات مشتریان ، نیاز جامعه و تغییر الگوی خرید از حالت سنتی و فروشگاهی به خرید اینترنتی و آنلاین گروه هوایش را بر آن داشت که بیشتر توان و تجربیات خود را در زمینه فروش اینترنتی در اختیار شما مشتریان محترم قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی هوایش که در حوزه تأمین قطعات تأسیسات فعالیت می‌کند تلاش دارد که در راستای اهداف خود ، همکاری مستقیمی با گروه خدماتی اوّل سرویس داشته باشد.
اوّل سرویس به صورت آنلاین avvalservice.com با تکیه بردانش و تجربه چندین ساله در نصب و راه اندازی و ارائه خدمات تخصصی در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های تأسیساتی نیز آماده ارائه خدمات گسترده می‌باشد

درباره قروشگاه هوایش

تغییر الگوی خرید از خرید سنتی و فروشگاهی به خرید اینترنتی و آسان و تأمین نیاز قطعات با کیفیت و اصل مورد نیاز مشتریان برای گروه خدماتی اوّل سرویس انگیزه ای شد که فروشگاه اینترنتی هوایش خلق شود.

حال با روی کارآمدن فروشگاه اینترنتی هوایش بسیاری از شرکت ها و تولید کنندگان تجهیزات سرمایش و گرمایش با اعلام همکاری و عقد قرارداد با هوایش باعث رونق و شکوفایی دو چندان این فروشگاه اینترنتی شدند.

گستره فعالیت هوایش در زمینه کلیه تجهیزات و ملزومات تأسیسات ساختمان می‌باشد.
لوله و اتصالات 5لایه ، پولیکا ، پوش فیت،فولادی ، تجهیزات موتورخانه مانند: دیگ های چدنی ، فولادی ، منابع دوجداره و کوئل دار ، انواع پمپهای سیرکلاسیون ، بوستر پمپهای افزایش فشار آب ، آتش نشانی ، کولرگازی ، انواع پکیج و رادیاتور ، داکت اسپلیت ، مینی چیلر و انواع فن کوئل و تجهیزات استخر و سونا و جکوزی ، قسمتی از دایره تخصصی فروشگاه اینترنتی هوایش است.

فروشگاه اینترنتی هوایش امکان مطالعه و تحقیق تمامی جزئیات محصولات را فراهم کرده تا شما پس از بررسی این اطلاعات کاملاً هوشمندانه و آگاهانه خریدی مطمئن داشته باشید و به روش دلخواه شما حمل و ارسال شود.

لازم به ذکر است بسیاری از محصولات فروشگاه اینترنتی هوایش شامل هدایای می‌باشد که برای سرویس کاران و همکاران تأسیساتی این هدایا ویژه تر همراه با تخفیف های همکاری می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی هوایش و گروه خدماتی اوّل سرویس همیشه به دنبال راهکارهایی بوده است که رابطه تنگاتنگ و صمیمانه ای با سرویس کاران و متخصصان با هدف رضایت مشتریان داشته باشند که همانا مشتریان سرویس کاران ، مشتریان ما نیز هستند.