Call Now

مشخصات پکیج دیواری بوتان

مشخصات پکیج دیواری بوتان
21 دی 1399

مشخصات پکیج دیواری بوتان

Rate this post

مشخصات پکیج دیواری بوتان

بدون تردید، پکیج بوتان در زمره پکیج های گرمایشی پرطرفدار و بسیار با کیفیت در کشور ما به حساب می آید. بکارگیری مواد اولیه و متریال درجه یک، در کنار کیفیت بسیار بالا، بسیاری از خریداران را به انتخاب و خرید پکیج دیواری بوتان ترغیب و تشویق می نماید. درباره مشخصات پکیج دیواری بوتان جالب است بدانید که در سال های اخیر محصولات شرکت بوتان مورد استفاده بالغ بر یازده میلیون خانوار ایرانی قرار گرفته است. این امر به خوبی دوام، کیفیت و کارایی بالای تولیدات این شرکت برجسته ایرانی را به اثبات می رساند. همچنین شرکت صنعتی بوتان علاوه بر تولید پکیج دیواری، در تولید رادیاتور آلومینیومی و آبگرمکن دیواری نیز مشغول به فعالیت می باشد.

لازم به ذکر است که پکیج دیواری بوتان بر اساس آخرین فناوری ها و دانش روز جهان طراحی و تولید می شود. ارائه خدمات مناسب و برخورداری از تنوع ظرفیت و محصول، نظر بسیاری از خریداران را به سمت و سوی خرید پکیج های دیواری بوتان سوق داده است. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که پکیج دیواری بوتان در مدل های متنوعی نظیر بدون فن، فن دار، تک مبدل و دو مبدل تولید و رهسپار بازارهای موجود در سطح کشور می شوند. گفتنی است که پکیج های دیواری بوتان یکی از بهترین گزینه ها برای تامین آب گرم و تامین گرمایش مطبوع و مناسب در واحدهای مسکونی و منازل به شمار می روند. علاوه بر این، تامین آب گرم فوری، صرفه جویی در مصرف انرژی، راندمان گرمایشی بسیار بالا و نصب و راه اندازی آسان، از مزیت های خرید پکیج دیواری بوتان محسوب می شود.

بیشتر بخوانید :  روش هواگیری پکیج بوتان مدل پارما

شاخصه های برتر پکیج دیواری بوتان

به طور کلی، شرکت صنعتی بوتان در زمینه طراحی و تولید سیستم های گرمایشی، در کشور ما از قدمت و سابقه طولانی برخوردار می باشد. استفاده از دانش و تکنولوژی روز در کنار بهره مندی از تجهیزات پیشرفته، منجر به تولید پکیج شوفاژ دیواری باکیفیت و مقاوم شده است. بر این اساس، برخورداری از بدنه بادوام و سیستم ایمنی مطلوب، یکی از شاخصه های برتر پکیج دیواری بوتان تلقی می گردد. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که این سیستم گرمایشی قابلیت کار با حداقل فشار آب موجود در مخزن آبگرم را به راحتی امکان پذیر می سازد. در پرتو استفاده از این محصول، آب گرم فوری بدون انتظار کشیدن به منظور گرم شدن آب در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.

ضریب ایمنی و امنیت بالا، با محصولات تولیدی شرکت بوتان پیوند خورده است. برخورداری از CE به عنوان نشان کیفیت اروپا و اخذ استاندارد ملی ایران به خوبی بر این امر صحه می گذارد. کم مصرف بودن، یکی از نقاط عطف پکیج دیواری بوتان به حساب می آید. همچنین برخورداری از راندمان و بازده بیش از 90 درصد، نیازها و توقعات مصرف کنندگان را به خوبی برآورده می سازد. مصرف انرژی و سوخت سیستم های گرمایشی بوتان در مقایسه با سیستم حرارت مرکزی، به مراتب پایین تر و کمتر می باشد. تنظیم راحت دمای آب، گرمایش یکنواخت، عدم نیاز به زیر بنا، برخورداری از قابلیت های کاربردی و تنوع در حجم و اندازه، از دیگر شاخصه های برجسته پکیج دیواری بوتان قلمداد می گردد. ابعاد و اندازه مناسب این محصول، قابلیت استفاده از دستگاه را در فضاهای دارای متراژ کم و محدود میسر می سازد.

بیشتر بخوانید :  ویژگی های یک کولر گازی خوب

تشکیل دهنده پکیج دیواری بوتان

شیر کنترل گاز، یکی از قطعات و متعلقات مهم پکیج دیواری بوتان به شمار می آید. در ساختار شیر کنترل، یک رگولاتور به منظور تنظیم فشار گاز و دو شیر مغناطیسی برای وصل و قطع کردن جریان وجود دارد. تنظیم فشار گاز ورودی، قطع جریان گاز در مواقع افزایش بی رویه دمای آب، قطع جریان گاز در مواقع خاموش شدن پیلوت و وصل و قطع کردن جریان گاز، از مهمترین وظایف شیر کنترل گاز محسوب می گردد. مشعل شوفاژ دیواری، یکی دیگر از اجزای مهم این سیستم گرمایشی می باشد. غالبا برای پکیج های دیواری از مشعل های مدل اتمسفریک استفاده می شود. کارایی بالا، کیفیت مناسب و تولید صدای کم، از مهمترین ویژگی های مشعل پکیج ها می باشد.

برد کنترل الکترونیک به عنوان یکی دیگر از اجزای مهم پکیج دیواری بوتان بوده که شامل برد کنترل جرقه زن و برد کنترل اصلی می شود. بنابر گفته تولیدکننده، برد الکتریکی استفاده شده در ساختار پکیج های دیواری بوتان، از تولیدات کارخانه SIT ایتالیا می باشد. مبدل حرارتی به عنوان یکی از قطعات مهم پکیج شوفاژ دیواری بوتان، تامین آبگرم مدار گرم کننده را بر عهده دارد. از دیگر قطعات مهم و حائز اهمیت پکیج بوتان میتوان به منبع انبساط اشاره نمود. این قطعه فشار افزایش یافته و تغییر حجم آب ناشی از افزایش حرارت را خنثی می کند. سنسور دود، شیر ایمنی یا شیر اطمینان، پمپ سیرکولاسیون، شیر سه طرفه و سنسور کنترل دما، از دیگر اجزای مهم پکیج دیواری بوتان قلمداد می گردند.

بیشتر بخوانید :  پمپ استخری چند ساعت در شبانه روز باید کار کند

راهنمای خرید پکیج دیواری بوتان

بدون تردید، میزان توان و ظرفیت، یکی از فاکتورهای مهم در حین خرید پکیج دیواری بوتان تلقی می گردد. انتخاب پکیج دارای توان و ظرفیت کمتر میتواند مشکلاتی نظیر عدم دسترسی به آب گرم مورد نیاز به صورت دائم و عدم توانایی پکیج دیواری در گرمایش فضای مورد استفاده را با خود به دنبال داشته باشد. در سوی مقابل، انتخاب پکیج شوفاژ دیواری دارای توان بیشتر از میزان نیاز، ضمن افزایش مصرف انرژی، هزینه های بیشتری را به خانوارها تحمیل می کند. متراژ و مساحت فضا در انتخاب ظرفیت پکیج دیواری از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بر این اساس، برای متراژ 70 مترمربع انتخاب پکیج دیواری دارای ظرفیت 22 کیلو وات، مناسب و مفید است. برای مساحت 70 الی 120 مترمربع، ظرفیت 24 کیلو وات، فضای 120 الی 150 مترمربع ظرفیت 28 کیلو وات و برای مساحت های 150 الی 250 مترمربع پکیج دیواری بوتان دارای 36 کیلو وات، بهترین گزینه محسوب می شود. همچنین نقش عواملی نظیر موقعیت قرارگیری منزل، متریال بکار رفته در اسکلت و شالوده بنا و موقعیت آب و هوایی منطقه را نیز نمیتوان نادیده گرفت. ناگفته نماند که متناسب بودن ابعاد و اندازه های پکیج دیواری با فضای مورد استفاده نیز در این زمینه بسیار تاثیرگذار و مؤثر است.

در مجموع، صرفه جویی در مصرف سوخت، راندمان حرارتی بالا، عملکرد بدون صدا و آرام، کارکرد ایمن و مطمئن، ضریب ایمنی بالا و تامین آب گرم دائم، از مزیت های مهم پکیج دیواری بوتان می باشد.