Call Now

مشعل ایران رادیاتور مدل F55

مشعل ایران رادیاتور مدل F55
10 ژانویه 2021

مشعل ایران رادیاتور مدل F55

یکی از بهترین تجهیزات کاربردی در جهت تامین آبگرم مورد نیاز و گرمایش بویلرهای موتورخانه خانگی و محیط های صنعتی، مشعل ایران رادیاتور مدل F55 می باشد. استفاده از این مشعل گازسوز نیازهای مصرف کننده بابت تامین گرمایش و آب گرم مصرفی را به خوبی برآورده می سازد. سوخت مورد نیاز برای عملکرد و کارکرد مشعل گازی مدل F55 گاز مایع می باشد. برای استفاده در ساختار سیستم حرارتی مرکزی، آبگرمکن های صنعتی و بویلرهای بخار کوچک، مشعل ایران رادیاتور مدل F55از گزینه های کاربردی و راهگشا به شمار می رود. به طور کلی، مشعل های گازی از تجهیزات پرکاربرد و پر مصرف به منظور تامین گرمایش لازم در حوزه تاسیسات مکانیکی تلقی می گردند. فراوانی گاز طبیعی در کشور از یک سو و برخورداری از راندمان و بازده حرارتی بالا از سوی دیگر، استفاده از مشعل های گازسوز را با روند افزایشی همراه ساخته است.

کیفیت ساخت بالا، عملکرد پایدار و یکنواخت، در کنار قیمت مقرون به صرفه، از نقاط قوت مشعل ایران رادیاتور مدل F55به حساب می آید. از آنجایی که کارکرد مشعل مدل f55 تولید ایران رادیاتوربا سوخت گازی می باشد، علاوه بر سطح کیفی بالای عمل احتراق، در مقایسه با سایر مشعل ها، از هزینه های تعمیر و نگهداری کمتری بهره می برد. به علت استفاده از آلیاژهای مقاوم و باکیفیت در ساختار مشعل ایران رادیاتور مدل F55، بر روی دیواره داخلی مشعل، رسوب کردن کربن بسیار کمتر صورت می گیرد. همچنین 43000 کیلو کالری بر ساعت، ظرفیت و ارزش حرارتی این مدل مشعل گازی ایران رادیاتورعنوان شده است. طراحی منحصر به فرد و زیبا، استحکام و دوام بالا، ظرفیت حرارتی مطلوب و کارایی مناسب، تنها بخشی از نقاط قوت مشعل گازی مدل F55 قلمداد می گردد.

مشعل ایران رادیاتور مدل F55

میزان مصرف گاز مشعل ایران رادیاتور مدل F55

لازم به ذکر است که همانند سایر مشعل های گازسوز، مشعل ایران رادیاتور مدل F55 در شوفاژخانه و موتورخانه ها در طیف وسیع و گسترده ای مورد استفاده واقع می شود. از سوی دیگر و با توجه به اهمیت هزینه های مصرفی حامل های انرژی و همینطور مسائل زیست محیطی، میزان مصرف گاز این مدل مشعل موتورخانه بسیار مهم و حائز اهمیت تلقی می گردد. بدون تردید، مصرف بهینه انرژی تجهیزات گرمایشی، در کاهش هزینه های اقتصادی مصرف کننده تاثیر مطلوب و بسزایی از خود برجای می گذارد. علاوه بر این، با توجه به افزایش یافتن قیمت های مربوط به حامل های انرژی مانند گاز طبیعی، این مسئله بیش از پیش اهمیت و ضرورت پیدا می کند.

در این زمینه باید خاطر نشان نمود که در هنگام انتخاب مشعل گازی شوفاژ، توجه نمودن به بازه و ظرفیت حرارتی دستگاه در کاهش یا افزایش هزینه های مصرفی بسیار تاثیرگذار و مؤثر است. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در مناطق سردسیر و دارای زمستان سخت و یخ زدگی، استفاده از مشعل های دوگانه سوز از گزینه های مناسب و کاربردی می باشد.

میزان مصرف گاز مشعل ایران رادیاتور مدل F55 با ظرفیت حرارتی 30000 الی 40000 کیلوکالری بر ساعت، در حدود حداکثر 5.2 متر مکعب بر ساعت می باشد. از طرف دیگر، استفاده از فناوری Low Excess Air در ساختار این مشعل، کاهش مصرف انرژی را به معنای واقعی کلمه محقق ساخته است. همچنین عملکرد کم صدا و بدون تولید صداهای اضافی، در کنار صرفه جویی در مصرف سوخت، توقعات مصرف کننده را به نحو مطلوب برطرف می سازد. گفتنی است که فرآیند انجام احتراق و تشکیل شعله و متعاقب آن ایجاد گرمایش در سیستم حرارت مرکزی به وسیله مشعل انجام می پذیرد. بنابراین، ایجاد گرمایش در ساختار بویلرها از اصلی ترین وظایف مشعل ایران رادیاتور مدل F55 به شمار می رود.

بررسی ساختمان مشعل ایران رادیاتور مدل F55

در ساختار مشعل ایران رادیاتور مدل F55 بسیاری از قطعات و متعلقات ریز و درشت وجود داشته که هر کدام از این اجزا به نوعی در کارکرد و عملکرد بهینه مشعل گازی انجام وظیفه می کنند. رله کنترل کننده یکی از مهمترین بخش های تعبیه شده در ساختمان مشعل گازی می باشد. این قطعه کاربردی وظیفه عملکرد و مدیریت و کنترل مشعل در برابر حوادث احتمالی را بر عهده دارد. شیر برقی از دیگر بخش های مهم و حائز اهمیت ساختمان مشعل ایران رادیاتور مدل F55 بوده که در تشکیل شعله مطمئن و ثابت نقش برجسته و پررنگی ایفا می نماید.

فیلتر هوای تعبیه شده در ساختار مشعل ایران رادیاتور مدل F55 از ورود ذرات ناخالصی موجود در گاز مایع به داخل مشعل جلوگیری می کند. به منظور عملکرد بهینه و مطلوب، فیلترهای مشعل باید همواره تمیز یا حتی تعویض گردد. دمپر هوا در مشعل های گازسوز هوای کافی و لازم برای ایجاد فرآیند احتراق را فراهم می آورد. فن دمنده استفاده شده در ساختمان مشعل ایران رادیاتور مدل F55 هوای مورد نیاز برای تشکیل شعله را به کمک الکترو موتور تامین می کند. الکترود جرقه زن، وایرها و ترانس جرقه زن، ضمن افزایش ولتاژ ورودی و اشتعال تلفیق هوا و گاز، به ایجاد جرقه کمک می نماید.

نحوه خرید مشعل ایران رادیاتور مدل F55

بدون تردید، خرید مشعل ایران رادیاتور مدل F55 با قیمت مقرون به صرفه و بهینه برای هر خریداری یک خرید ایده آل و کاربردی به شمار می آید. فروشگاه اینترنتی هوایش در جهت افزایش سطح رفاه خریداران، ارائه تجهیزات تاسیسات ساختمان کارآمد را با قیمتی رقابتی و مقرون به صرفه اجرایی نموده است. در این فروشگاه مدل های مختلف مشعل موتورخانه از تولیدکنندگان معتبر و شناخته شده کشور موجود می باشد.

خریداران میتوانند با مراجعه به درگاه فروشگاه اینترنتی هوایش در جریان جزئیات و قیمت مناسب تجهیزات باکیفیت و بادوام مانند مشعل گازی شوفاژ قرار گیرند. ناگفته نماند که فروشگاه هوایش یکی از بهترین روش ها برای تهیه مشعل های باکیفیت در جهت استفاده در سیستم حرارت مرکزی به شمار می رود.

شایان ذکر است که تنظیم درست و بهینه نسبت هوا و سوخت، احتراق کامل و مناسب مشعل ایران رادیاتور مدل F55 را با خود به همراه دارد. در نتیجه این امر تامین آبگرم مصرفی و گرمایش محیط مورد نظر صورت می گیرد. همچنین تنظیم درست و دقیق مشعل گازسوز علاوه بر افزایش راندمان دستگاه، منجر به صرفه جویی در مصرف سوخت می گردد. فراموش نشود که مشعل ایران رادیاتور مدل F55 علاوه بر برخورداری از گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش، دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران می باشد.