Logo Havayesh-0۱ (1)

ارتباط با ما :۰۲۱۷۳۰۹۲

پکیج استخری امرالد

استخر و جکوزی از قدیم از مفرح ترین و شاداب ترین تفریحات بشر و شنا کردن و در آب غوطه ور بودن از بهترین احوالات انسان بوده و هست. در ابتدا استخر و آب تنی فقط در فصل تابستان و گرما طرفداران را به خود مجذوب میکرد تا اینکه با انقلاب صنعتی و پیشرفت صنعت درحوزه گرمایش و سرمایش این امکان فراهم شد که در زمستان ، حتی در زیر بارش برف و در مناطق کوهستانی انسان از لذت گرمای مطبوع آب استخربی بهره نباشد.

تاسیسات گرمایشی استخر و جکوزی تاکنون دستخوش تغییرات رو به پیشرفت و بهره وری از امکانات فوق الذکر بوده است که آخرین تحول در این زمینه پکیج استخری میباشد.

در ایران کلمه پکیج یادآور پکیج دیواری در آپارتمانهاست اما پکیج علاوه بر تولید گرما امکانات دیگری را در اختیار کاربران قرار میدهد.واضح است که پکیج استخری جایگزین موتورخانه مرکزی است که علاوه بر اشغال فضای بیش از حد و سر و صدای زیاد از هزینه تعمیر و نگهداری بالایی برخوردار بوده است.ضمن اینکه فرآیند انتقال گرما از موتورخانه تا مجموعه استخر و جکوزی هزینه بر و با اصطحلاک بالاست .  پکیج استخری نه تنها مشکلاتاشاره شده را ندارد بلکه می توان به عنوان موتورخانه نیز از آن یاد کرد.

این پکیج به تنهایی می تواند آب موجود در استخر را به دمای ایده آل که بین 25 الی 29 درجه سانتی گراد است برساند و در همان دما ثابت نگه دارد و همزمان همین فرآیند را در مورد آب حوضچه چکوزی نیز انجام دهد حتی به صورت سفارشی می تواند تامین آبگرم چند دوش و سرویس بهداشتی مربوط به استخر و جکوزی و همزمان گرمایش محیط  سالن ورزشی منظور را به عهده بگیرد.

پکیج استخری به دور از موتورخانه مرکزی و به صورت مستقل می تواند بهترین سرویس را ارائه دهد.

 

پکیج استخری چه کار میکند ؟

پکیج استخری با تکیه بر تجهیزات داخلی خود ، قابلیت گرمایش آب استخر را با کیفی